Monitor Philips 27E1N5300AE 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 27E1N5300AE 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27E1N5300AE 27 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Philips 27E1N5300AE - 5000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27 | 974 zł |
Monitor PHILIPS 27E1N5300AE 27" 1920x1080px IPS 1 ms | 1 150 zł |
Monitor Philips E-line 27E1N5300AE/00 | 1 079 zł |
Monitor PHILIPS 27E1N5300AE 27" 1920x1080px IPS 1 ms 27E1N5300AE 00 | 1 150 zł |
Philips 27e1n5300ae/00 27´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU | 1 152 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →