Monitor Philips 246B1 24 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 246B1 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 246B1 24 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 246B1 246B1/00 | 1 483 zł |
Monitor PHILIPS B-Line 246B1 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 400 zł |
Monitor PHILIPS B-Line 246B1 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 1 792 zł |
Monitor PHILIPS B-Line 246B1 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms 246B1 00 | 1 792 zł |
Monitor Philips B-line 246B1/00 | 2 182 zł |
Monitor Philips B-line 246B1/00 | 2 177 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →