Karta graficzna Palit GeForce RTX 3050 StormX DVI (NE63050018P1-1070F)
Zdjęcia 6 |
Palit GeForce RTX 3050 StormX DVI |
|
6-pinowe oparte są na chipach GA107 (zamiast GA106 na 8-pinowym).
Pod względem podstawowych specyfikacji, takich jak liczba rdzeni CUDA, szerokość magistrali czy pamięć wideo, nie odbiegają one od (oryginalnych), jednak wymiana chipa i dodatkowe optymalizacje pozwoliły nam zmniejszyć pobór mocy ze 130 W do 115 W. W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Palit GeForce RTX 3050 StormX DVI
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palit GeForce RTX 3050 StormX NVIDIA 8 Go GDDR6 NE63050018P1-1070F | 1 154 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 8GB GDDR6 128bit DP/HDMI KGP | 952 zł |
Palit GeForce RTX 3050 StormX 8GB GR-GFP-PAL-0119 | 979 zł |
Karta graficzna Palit GeForce RTX 3050 StormX 8GB GDDR6 | 1 171 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 8GB GDDR6 128bit DP/HDMI 103 | 952 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →