Karta graficzna Palit GeForce GT 710 NEAT7100HD46-2080H
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Palit GeForce GT 710 NEAT7100HD46-2080H niskoprofilowakrótka |
|
Niedroga, niskoprofilowa karta graficzna klasy podstawowej z pasywnym (cichym) systemem chłodzenia, pamięcią graficzną GDDR3 (64-bitową) i trzema portami interfejsu do wyświetlania obrazów na monitorach o rozdzielczości do 2560x1600. Jest pozycjonowany jako model podstawowej półki cenowej, przeznaczony do kompletnego zestawu komputerów osobistych wyposażonych w procesor bez zintegrowanego rdzenia wideo i multimedialnych systemów HTPC.
Karta graficzna Palit GeForce GT 710 NEAT7100HD46-2080H umożliwia zorganizowanie cichego miejsca pracy dzięki obsłudze konfiguracji z dwoma monitorami. Jest wyposażony w procesor graficzny GK208 (Kepler, 28nm), który obsługuje sprzętowe dekodowanie wideo UHD i wielokanałowe wyjście audio TrueHD / DTS-HD. Niski profil (połowa standardowej wysokości) i krótka 115 mm płytka PCB pozwala na montaż nie tylko w standardowych obudowach ATX/microATX, ale także w ultrakompaktowych systemach mini-ITX i SFF. Zapewnia podstawową wydajność w grach i akceptowalną liczbę klatek na sekundę w popularnych grach z lat 2010-2017 przy rozdzielczości 1920 x 1080 i niskich/średnich ustawieniach graficznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Kup Palit GeForce GT 710 NEAT7100HD46-2080H
Palit GeForce GT 710 2 GB DDR3 karta graficzna HDMI VGA Dual-Link DVI-D ch | 296 zł |
Palit GeForce GT 710 - GDDR3 RAM - Karta graficzna | 246 zł |
Karta graficzna Palit GeForce GT 710 2GB DDR3 (NEAT7100HD46H) | 246 zł |
Karta graficzna PALIT GeForce GT 710 NEAT7100HD46H, 2 GB GDDR3, PCI-E 2.0 | 297 zł |
- Zalecany minimalny pobór mocy od 300 W.