Karta graficzna Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Palit GeForce RTX 4060 Dual |
|
Palit GeForce RTX 4060 Dual to średniej klasy karta graficzna wyposażona w 8 GB pamięci wideo i zbudowana w oparciu o zaawansowaną architekturę NVIDIA Ada Lovelace (5 nm). Jest to rozwiązanie dwuslotowe nastawione na gry w rozdzielczości Full HD. Jest to bezpośredni zamiennik procesorów graficznych średniej klasy firmy NVIDIA, które pojawiły się 3-4 lata temu. Część linii Dual, której główną cechą są stosunkowo proste i niedrogie karty graficzne z podwójnym systemem chłodzenia.
Stosunkowo kompaktowe wymiary (długość 25 cm, grubość 2 sloty) i niski pobór mocy (około 200 W) pozwalają nam uznać go za dość mocny akcelerator wideo dla kompaktowych komputerów do gier i stacji roboczych wyposażonych w monitory 2K i zasilacze o mocy 600 W. Palit GeForce RTX 4060 Dual posiada wszystkie niezbędne funkcje, aby cieszyć się grami w wysokiej rozdzielczości i wysokich ustawieniach graficznych, a także zapewnia użytkownikowi szereg innowacyjnych technologii, które poprawiają doświadczenia użytkownika oraz zapewniają płynniejszą i bardziej realistyczną rozgrywkę.
Karta graficzna napędzana jest procesorem graficznym NVIDIA AD 107 i posiada 8 GB pamięci GDDR6. Taktowanie rdzenia wynosi 2460 MHz, a pamięci 17 000 MHz. W Elder Ring, GOW Ragnarok, Baldur's Gate 3, A Plague Tale: Requiem i innych hitach z lat 2022–2023 ten akcelerator wideo wykazuje doskonałą wydajność. Przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości Full HD zapewnia średnio od 60 do 90 klatek na sekundę.
To o 15%-20% szybciej niż wyniki wydanego w 2021 roku poprzednika GeForce RTX 3060. Oprócz czystej mocy należy zwrócić uwagę na kluczową cechę kart graficznych z serii NVIDIA 4000 - a mianowicie zaktualizowane rdzenie do śledzenia promieni i supersamplingu DLSS. Obie technologie zapewniają lepsze, bardziej spójne rezultaty, a ich synergia jednocześnie poprawia jakość obrazu i zwiększa średnią liczbę klatek na sekundę. Należy zauważyć, że DLSS 3.0 działa tylko na kartach graficznych z serii GeForce RTX 40XX i nie jest obsługiwany w starszych modelach NVIDIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Kup Palit GeForce RTX 4060 Dual
Wszystkie ceny 17 →Palit Geforce RTX 4060 DUAL NE64060019P1-1070D | 1 653 zł |
Palit GeForce RTX 4060 DUAL - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 494 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4060 Dual 8GB GDDR6 128bit KGPALN4063770 | 1 408 zł |
Palit GeForce RTX 4060 Dual 8GB DLSS 3 GR-GFP-PAL-0112 | 1 389 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4060 Dual 8GB GDDR6 128bit 113468 | 1 449 zł |