Plecak Osprey Tempest JR 14 l
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Osprey Tempest JR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Tempest JR 14 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Tempest 14 Jr Jasper Green Outdoor plecak Green 10003121To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Na domowe wędrówki, jazdę na rowerze i nie tylko, Tempest Jr. je... więcejst przeznaczony dla dziewczynek w wieku 6-14 lat. Wyposażony w wygodne i oddychające zawieszenie AirScape® oraz bezszwowe wiązanie uprzęży z pasem biodrowym, które dopasowuje się do ciała dziecka podczas uprawiania wybranego sportu. Zbudowany z wytrzymałego, lekkiego materiału; łatwo dostępne kieszenie na pasie biodrowym; zewnętrzna tuleja zbiornika; i pętla dla migającego światła. Cechy Kompatybilny ze zbiornikiem Hydraulics™ Wewnętrzny klips do mocowania kluczy Mocowanie do kasku rowerowego LidLock™ Boczne kieszenie z elastycznej siatki Pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym Odblaskowa grafika Punkt mocowania światła LED W pełni regulowany tylny panel AirScape ™ z piankowymi wypustkami dla wygody i dopasowania Wewnętrzne kieszenie z siatki Górna kieszeń zapinana na zamek Wyściełany pas biodrowy Chwyć uchwyt na górze Przednia kieszeń z powermesh
Długo Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 385 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Tempest Jr 11 l violac purple | WYSYŁKPlecak Osprey Tempest Jr | Rozmiar: OS | Kolor: Fioletowy | Taniej o 6% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjo... więcejnalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 450 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Tempest Jr 11 l violac purple | WYSYŁK | 450 zł |
Osprey Tempest 14l Backpack ZielonyPlecak Osprey Tempest 14L został zaprojektowany z myślą o dzieciach, aby mogły nam towarzyszyć w naszych górskich przygodach... więceji czuć się komfortowo, chroniąc swój dobytek i czując się jak zawodowy turysta.Ten 10- litrowy plecak dla dzieci został wykonany z nylonu pochodzącego z recyklingu, który gwarantuje doskonałą odporność na zużycie i elastyczność oraz wodoodporność bez PFC . Tył AirScape z pianką EVA sprzyja oddychalności i utrzymuje stabilność nawet w warunkach dużego ruchu. Szelki i pasy lędźwiowe zostały wykonane w technologii BioStretch, ponieważ zapewniają swobodę ruchów i wygodę.Posiada główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny, wyściełany pas lędźwiowy, wewnętrzny pierścień na klucze, haczyk LindLock do kasku, pasek piersiowy z gwizdkiem ratunkowym, odblaskowe detale, wewnętrzne kieszenie z siatki i punkt kotwiczenia dla światła LED. Wszystkie te cechy sprawią, że ten plecak trekkingowy dla dzieci stanie się ulubionym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu . Opierając się na 10 latach kultowego designu, pojawiła się kolejna generacja kultowej serii Tempest. Tempest 16 oferuje czysty, nowoczesny design i oszałamiającą wydajność niezależnie od Twojej przygody. Tempest 16 to wszechstronny plecak do aktywności o wysokiej energii, który przylega do pleców jak przestraszona małpa. Sprytnie zaprojektowany, nowy panel tylny z pianki akordeonowej AirScape w połączeniu z bezszwowym owijaniem ciała na odcinku lędźwiowym i biodrowym zwiększa przepływ powietrza i zapewnia jeszcze bardziej komfortowe wrażenia podczas noszenia, utrzymując ładunek blisko ciała i równomiernie rozkładając ciężar na biodrach. System pleców Tempest oferuje również imponujące dopasowanie dla kobiet, z ergonomicznie ukształtowanym pasem biodrowym, uprzężą, karczkiem i tylnym panelem. Tempest 16 jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania, takie jak mocowanie kijków trekkingowych Stow on the Go, mocowanie pojedynczego czekana i pasy kompresyjne InsideOut. Kieszenie zapinane na suwak po każdej stronie pasa biodrowego umożliwiają szybki i łatwy dostęp do mniejszych przedmiotów, takich jak telefon, przekąski i GPS. Wewnątrz pokrywy znajdziesz kolejną, wygodnie umieszczoną kieszeń, idealną na czapkę, rękawiczki i drobne przedmioty, do których potrzebujesz łatwego dostępu.Utrzymy TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 330 zł |
Osprey Tempest 14l Backpack Purpurowy,NiebieskiPlecak Osprey Tempest 14L został zaprojektowany z myślą o dzieciach, aby mogły nam towarzyszyć w naszych górskich przygodach... więceji czuć się komfortowo, chroniąc swój dobytek i czując się jak zawodowy turysta.Ten 10- litrowy plecak dla dzieci został wykonany z nylonu pochodzącego z recyklingu, który gwarantuje doskonałą odporność na zużycie i elastyczność oraz wodoodporność bez PFC . Tył AirScape z pianką EVA sprzyja oddychalności i utrzymuje stabilność nawet w warunkach dużego ruchu. Szelki i pasy lędźwiowe zostały wykonane w technologii BioStretch, ponieważ zapewniają swobodę ruchów i wygodę.Posiada główną komorę zamykaną na zamek błyskawiczny, wyściełany pas lędźwiowy, wewnętrzny pierścień na klucze, haczyk LindLock do kasku, pasek piersiowy z gwizdkiem ratunkowym, odblaskowe detale, wewnętrzne kieszenie z siatki i punkt kotwiczenia dla światła LED. Wszystkie te cechy sprawią, że ten plecak trekkingowy dla dzieci stanie się ulubionym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu . Opierając się na 10 latach kultowego designu, pojawiła się kolejna generacja kultowej serii Tempest. Tempest 16 oferuje czysty, nowoczesny design i oszałamiającą wydajność bez względu na Twoją przygodę. Tempest 16 to wszechstronny plecak do aktywności o wysokiej energii, który przylega do pleców jak przestraszona małpa. Sprytnie zaprojektowany, nowy panel tylny z pianki akordeonowej AirScape w połączeniu z bezszwowym owijaniem ciała na odcinku lędźwiowym i biodrowym zwiększa przepływ powietrza i zapewnia jeszcze bardziej komfortowe wrażenia podczas noszenia, utrzymując ładunek blisko ciała i równomiernie rozkładając ciężar na biodrach. System pleców Tempest oferuje również imponujące dopasowanie dla kobiet, z ergonomicznie ukształtowanym pasem biodrowym, uprzężą, karczkiem i tylnym panelem. Tempest 16 jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania, takie jak mocowanie kijków trekkingowych Stow on the Go, mocowanie pojedynczego czekana i pasy kompresyjne InsideOut. Kieszenie zapinane na suwak po każdej stronie pasa biodrowego umożliwiają szybki i łatwy dostęp do mniejszych przedmiotów, takich jak telefon, przekąski i GPS. Wewnątrz pokrywy znajdziesz kolejną, wygodnie umieszczoną kieszeń, idealną na czapkę, rękawiczki i drobne przedmioty, do których potrzebujesz łatwego dostępu.Utrzymy TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 337 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 507 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 670 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 676 zł
trekkingowy, damski, 36 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 68x37x27 cm, waga 1400 g
od 273 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, 52x31x27 cm, waga 740 g
od 541 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 31 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 65x28x25 cm, waga 1100 g
od 462 zł
rekreacyjny, damski, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x27x23 cm, waga 900 g
od 703 zł
trekkingowy, 66 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x35 cm, waga 2300 g
od 829 zł
trekkingowy, damski, 66 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 75x37x34 cm, waga 2200 g
od 544 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x34x24 cm, waga 1200 g
od 421 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, boczne, na pasku, 55x32x28 cm, waga 780 g
od 537 zł
rekreacyjny, trekkingowy, 33 l, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 65x28x25 cm, waga 1100 g
od 480 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 51x27x23 cm, waga 900 g
od 506 zł
trekkingowy, 30 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 62x34x28 cm, waga 1100 g
od 829 zł
trekkingowy, damski, 68 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 75x37x34 cm, waga 2200 g
od 836 zł
trekkingowy, 48 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, na pasku, kieszeń-krab, 71x33x33 cm, waga 1580 g
od 455 zł
trekkingowy, 32 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 55x32x28 cm, waga 770 g
od 673 zł
rekreacyjny, 42 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 74x33x26 cm, waga 1400 g
od 616 zł
trekkingowy, damski, 34 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 54x29x23 cm, waga 1100 g
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 358 zł
sportowy, damski, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 43x23x23 cm, waga 600 g
od 316 zł
rekreacyjny, dziecięcy, 11 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 39x25x17 cm, waga 600 g
od 552 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 47x22x18 cm, waga 640 g
od 299 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, 50x31x25 cm, waga 950 g
od 371 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 47x23x22 cm, waga 660 g
od 372 zł
miejski, rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 52x29x23 cm, waga 780 g
od 559 zł
sportowy, 14 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, kieszeń-krab, 48x22x25 cm, waga 800 g
od 370 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, boczne, 53x31x23 cm, waga 970 g
od 329 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 51x24x22 cm, waga 800 g
od 394 zł
sportowy, 12 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, kieszeń-krab, 46x27x23 cm, waga 800 g
od 379 zł
rekreacyjny, 15 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, 42x22x12 cm, waga 855 g
od 340 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 49x28x15 cm, waga 600 g