Wanna Omnires BARCELONA M+ 170x77 cm
Zdjęcia 6 |
Omnires BARCELONA M+ 170x77 156x71 cm170x77 cm |
|
Powierzchnia nie zawiera pęknięć i mikrootworów (nie rozwijają się na niej bakterie i drobnoustroje, a wannę łatwo się czyści). Kompozyt jest ciepły w dotyku.
Wanna bez przelewu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires BARCELONA M+ 170x77 cm
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Wanna wolnostojąca Omnires Barcelona M+ 170x77 cm owalna odlew min | 6 199 zł |
Wanna wolnostojąca Omnires Barcelona M+ biały mat (BM) BARCELONAXLBM | 6 301 zł |
Wanna Wolnostojąca 170 Cm Z Lanego Marmuru Omnires Marble+ Barcelona Xl Bi | 6 199 zł |
OMNIRES BARCELONA XL BM OMNIRES BARCELONA XL BM wanna wolnostojąca | 6 299 zł |
Wanna wolnostojąca owalna, Marble+ Barcelona XL BP ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBU | 5 728 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Omnires BARCELONA M+
Ceny na Omnires BARCELONA M+ |
---|---|---|---|---|
Omnires BARCELONA M+ 156x71 cm | od 3 927 zł | 12 oferty | ||
Omnires BARCELONA M+ 170x77 cm | od 5 154 zł | 15 oferty |
Polecamy