Opona zimowa Nokian Hakkapeliitta R3 235/50 R17 100R
Wideo 10Zdjęcia 36 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakkapeliitta R3 235/50 R17 100R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakkapeliitta R3 235/50 R17 100R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakkapeliitta R3 (235/50 R17 100R) T430617 | 596 zł |
Nokian Hakkapeliitta R3 ( 235/50 R17 100R XL, Nordic compound ) T430617 | 605 zł |
Nokian Hakkapeliitta R3 ( 235/50 R17 100R XL, Nordic compound ) | 613 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →