Opona letnia Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y 245/45 R18 100 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Tyres Powerproof 1-245/45ZR18 100Y - opony letnie T433259 | 569 zł |
Nokian Powerproof 1 ( 245/45 ZR18 100Y XL ) T433259 | 510 zł |
Nokian Powerproof 1 (245/45 R18 100Y) T433259 | 578 zł |
Opona Nokian 245/45R18 POWERPROOF 1 100 Y XL FR - opony letnie T433259 | 479 zł |
Nokian Powerproof 1 ( 245/45 ZR18 100Y XL ) | 591 zł |
Modyfikacje Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y
Ceny na Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Nokian Powerproof 1 245/45 R18 100Y | od 479 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →