Telefon z przyciskiem Nokia 110 4G 2 SIM (TA-1386)
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Nokia 110 4G 2 SIM
1 SIM2 SIM
Wyświetlacz:1.8 ", 160x120, 111 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.08 MP
Akumulator:1020 mAh, wyjmowany
Waga:84 g
Nie ma bluetooth i wsparcia dla kart pamięci. Obsługuje jedną kartę SIM.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Nokia 110 4G 2 SIM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NOKIA Telefon komórkowy NOKIA 110 4G (2023) Niebieski (Midnight Blue)Wartościowa rozmowa zaczyna się od wysokiej jakości telefonu. Nokia 110 4G oferuje najwyższej klasy wzornictwo, które można p... więcejoczuć. Dźwięk HD zapewnia wyraźny przekaz głosu w obu kierunkach podczas połączeń. Słuchaj ulubionych utworów w podróży, korzystając z odtwarzacza MP3 i gniazda kart MicroSD. Słuchaj, rozmawiaj lub rób zdjęcia bez końca dzięki baterii o dużej żywotności.Korz MediaMarkt.plZłóż skargę | 200 zł |
Telefon Nokia 110 4G (2023) TA-1386 NiebieskiTelefon komórkowy Nokia 110 4G (2023) TA-1386 1.8" 1450mAh Radio Niebieski Dzięki wysokiej jakości konstrukcji i łatwym w obs... więcejłudze funkcjom korzystanie z telefonu jest czystą przyjemnością. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Niebieski Rozmiar ekranu: 1,8 cala Pamięć RAM: 128 MB Pamięć wbudowana: 48 MB Czas rozmów: 8 godz. Czas czuwania: 288 godz. Radio: Tak Bluetooth 5.0 DualSim: Tak Obsługa kart MicroSD: Tak, do 32 GB Bateria: 1450 mAh Połączenie USB: Mikro-USB (USB 2.0) Doskonały wygląd i równie przyjemna powierzchnia Wykończenie powierzchni w technologii mikrowzoru gwarantuje odporność na zarysowania i pewny uchwyt. Telefon ma klasyczny, niepowtarzalny wygląd z eleganckimi, nowoczesnymi akcentami. Najwyższy komfort użytkowania Kontakt z innymi łatwy jak nigdy wcześniej. Od dotykowej klawiatury po łatwe w użyciu funkcje – Nokia 110 4G zapewnia komfort rozmowy każdemu użytkownikowi. Rozmawiaj, ile chcesz Nokia 110 4G umożliwia prowadzenie wielogodzinnych rozmów dzięki baterii o pojemności 1450 mAh³. Telefon może pozostawać w stanie czuwania przez kilka tygodni, dlatego zawsze będziesz w zasięgu. Ponadto funkcja oszczędzania baterii jeszcze bardziej wydłuża czas pomiędzy ładowaniami. Niech gra muzyka Włącz radio FM z zestawem słuchawkowym lub bez niego. Masz własne listy odtwarzania? Odtwarzacz MP3 i gniazdo kart MicroSD umożliwiają słuchanie ulubionych utworów w podróży. Bogactwo funkcji Nokia 110 4G oferuje łączność Bluetooth, wbudowaną latarkę, aparat, przeglądarkę internetową Opera Mini oraz fabrycznie zainstalowane gry. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Wyświetlacz Rozmiar: 1,8 cala Rozdzielczość: QQVGA Wydajność Czas czuwania: 288 godz. Czas rozmów: 8 godz. Łączność Bluetooth: 5.0 Gniazdo słuchawkowe: 3,5 mm Połączenie USB: Micro USB 2.0 Bateria i ładowanie Bateria: 1450 mAh 1 System operacyjny System operacyjny: S30+ Audio Funkcje: Odtwarzacz MP3 (wymaga karty MicroSD), dyktafon (wymaga karty MicroSD) Głośniki: 1 Mikrofony: 1 Odbiornik radiowy FM Sieci Rozmiar karty SIM: Nano Sieci: 2G, 3G, 4G Materiały Tył: Poliwęglan z nanofakturą Wodoodporność (klasa IPX): IP52 Wymiary i waga Wysokość: 121,5 mm Szerokość: 50 mm Grubość: 14,4 mm Waga: 94,5 g W opakowaniu Ładowarka Micro USB Instrukcja obsługi Kabel Micro USB Maxelektro.plZłóż skargę | 199 zł |
Telefon NOKIA 110 4G DS NiebieskiWartościowa rozmowa zaczyna się od wysokiej jakości telefonu. Nokia 110 4G oferuje najwyższej klasy wzornictwo, które można p... więcejoczuć. Dźwięk HD zapewnia wyraźny przekaz głosu w obu kierunkach podczas połączeń. Słuchaj ulubionych utworów w podróży, korzystając z odtwarzacza MP3 i gniazda kart MicroSD. Słuchaj, rozmawiaj lub rób zdjęcia bez końca dzięki baterii o dużej żywotności. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
Telefon NOKIA 110 4G DS NiebieskiWartościowa rozmowa zaczyna się od wysokiej jakości telefonu. Nokia 110 4G oferuje najwyższej klasy wzornictwo, które można p... więcejoczuć. Dźwięk HD zapewnia wyraźny przekaz głosu w obu kierunkach podczas połączeń. Słuchaj ulubionych utworów w podróży, korzystając z odtwarzacza MP3 i gniazda kart MicroSD. Słuchaj, rozmawiaj lub rób zdjęcia bez końca dzięki baterii o dużej żywotności.... Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
Telefon Nokia 110 4G ds. czarnaNokia 110 4G została stworzona z myślą o trwałości i komforcie. Jest to telefon gotowy na przyszłość, wyposażony w takie funk... więcejcje, jak łączność 4G VoLTE, proste w obsłudze powiększone menu i asystenta odczytywania, bezprzewodowe i przewodowe radio FM, rozszerzalną pamięć z obsługą kart 32 GB, gry oraz wbudowana latarką i aparatem. Funkcja Dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch niezależnych kart SIM w jednym telefonie. Teraz możesz umieścić zarówno prywatną jak i służbową kartę w jednym smartfonie i mieć oba numery zawsze pod ręką. Specyfikacja Wyświetlacz: 1.8", 160 x 120px, TFT Pamięć RAM: 128 MB Aparat: Tylny 0.08 Mpx Model procesora: Unisoc Happytel.plZłóż skargę | 230 zł |
Telefon komórkowy Nokia 110 4G (2023) TA-1386 1.8' 1450mAh Radio NiebieskiTelefon komórkowy Nokia 110 4G (2023) TA-1386 1.8' 1450mAh Radio Niebieski Dzięki wysokiej jakości konstrukcji i łatwym w obs... więcejłudze funkcjom korzystanie z tel... EmpikZłóż skargę | 210 zł |
Nokia 110 2023 Dual SIM niebieski LTE - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 176 zł |
Seria Nokia telefony przyciskowePorównaj w tabeli →
od 130 zł
1SIM, 1.77 ", 113 ppi, autorski, brak karty microSD, ładowanie: 800 mAh, wymienna bateria, 74 g
od 300 zł
telefon babci, 1SIM, 2.8 ", 143 ppi, KaiOS, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 123 g
od 141 zł
1.8 ", 111 ppi, autorski, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 79 g
od 229 zł
2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria
od 845 zł
1SIM, 2.2 ", autorski, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 960 mAh, wymienna bateria, 116 g
od 302 zł
1SIM, 2.8 ", 143 ppi, Symbian, 0.1 GB, RAM 0.04 GB, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 107 g
od 181 zł
1SIM, 2.4 ", 166 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria
od 273 zł
2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 92 g
od 137 zł
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, autorski, RAM 0.04 GB, Mediatek MT6261D, brak karty microSD, ładowanie: 800 mAh, wymienna bateria, 70 g
od 159 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 106 g
od 239 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 257 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria, 90 g
od 549 zł
1SIM, 2 ", autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 145 zł
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, autorski, aparat: 0.08 Mpx, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 80 g
od 239 zł
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 189 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, brak karty microSD, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria, 91 g
od 452 zł
1SIM, kompaktowy, 2.4 ", 167 ppi, Symbian, 0.1 GB, RAM 0.04 GB, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 1450 mAh, 129 g
od 110 zł
1.77 ", 113 ppi, autorski, brak karty microSD, ładowanie: 800 mAh, wymienna bateria, 73 g
Wideo recenzje
Nokia 110 4G Specs
18 czerwca 2021413 przegląd
Nokia 110 4G Specifications and Price
25 lipca 2021416 przegląd
Nokia 6300 4g VS Nokia 150 VS Nokia 8000 4G
15 czerwca 20229 011 przegląd
Nokia 110 4G Specs & Price in Pakistan | Nokia 110 new addition |
31 lipca 20211 895 przegląd
Nokia 110 4G vs Nokia 220 4G vs Nokia 105 4G,
16 czerwca 20216 499 przegląd
nokia n75 max 5g review, release, price | NOKIA N75 MAX 5G Unboxing
21 maja 20221 233 przegląd
Modyfikacje Nokia 110 4G
Ceny na Nokia 110 4G |
---|---|---|---|---|
Nokia 110 4G 1 SIM | od 189 zł | 6 oferty | ||
Nokia 110 4G 2 SIM | od 176 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 147 zł
telefon babci, 1.77 ", 116 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 72 g
od 4 078 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 378 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 584 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 634 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 404 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g