Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk MH 5M 180/800 PA 400/3/50 E12 EU (107146865)
Zdjęcia 4 |
Nilfisk MH 5M 180/800 PA 400/3/50 E12 EU |
|
Elektryczny podgrzewacz wody
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk MH 5M 180/800 PA 400/3/50 E12 EU
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa Nilfisk NILFISK Myjka ciśnieniowa elektryczna HW MH/5M/1 | 30 475 zł |
Myjka ciśnieniowa gorącowodna Nilfisk MH 5M 180/800 PA E12 107146865 | 28 649 zł |
NILFISK Myjka ciśnieniowa elektryczna HW MH/5M/180/800-EU | 27 430 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →