System MESH NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Wideo 10Zdjęcia 4 |
NETGEAR Orbi AXE11000 Router
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
6 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 12 antena(y), niewymienne
To jest główny router, dodatkowe moduły są kupowane osobno.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AXE11000 Router
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NetGEAR Orbi WiFi 6E Mesh RBRE960 - system czteropasmowy z routerem WiFi 6 | 3 695 zł |
Netgear Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 KMNTGRXWX000033 | 3 918 zł |
Netgear Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 119108 | 3 918 zł |
Router NETGEAR RBRE960 Orbi (RBRE960-100EUS) | 3 662 zł |
Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 | 3 650 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Ceny na NETGEAR Orbi AXE11000 Router |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AXE11000 (2-pack) | od 6 842 zł | 2 oferty | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 (3-pack) | od 9 999 zł | 2 oferty | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 Router | od 3 650 zł | 6 oferty | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 Satellite | od 3 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →