System MESH NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) (RBK762S)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Zestaw routera głównego i jednego satelity.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AX5400 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear System WiFi 6 Orbi RBK762S AX5400 2-pak KMNTGRXWX000031 | 2 612 zł |
Netgear Orbi RBK762S-100EUS NET-WLRD-NGR-129 | 2 349 zł |
Netgear System WiFi 6 Orbi RBK762S AX5400 2-pak 107085 | 2 608 zł |
Netgear System WiFi 6 Orbi RBK762S AX5400 2-pak 107085 | 2 612 zł |
NETGEAR Orbi RBK762S Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) RBK762S-100EUS RBK762S | 2 607 zł |
Router NETGEAR Orbi RBK762S 2szt. (RBK762S-100EUS) | 2 391 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack)
Ceny na NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) | od 2 349 zł | 6 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX5400 (3-pack) | od 2 690 zł | 11 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite | od 1 234 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →