MESH система NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack)
Фото 10 |
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
1 роутер та 2 додаткові модулі. Сателіти не мають порту WAN.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AX6000 V2 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NETGEAR Orbi Sieć Siatka WiFi 6 RBK863S Zestaw 3 Router WiFi 6 Mesh z 2 sa | 4 736 zł |
Netgear Orbi RBK863SB - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop - Mesh router Wi- | 6 908 zł |
NETGEAR Orbi 860 AX6000 WiFi System black edition RBK863SB-100EUS | 6 842 zł |
Router NETGEAR Orbi RBK863 3szt. (RBK863SB-100EUS) | 6 820 zł |
NETGEAR Orbi 860 AX6000 WiFi System black edition RBK863SB-100EUS | 6 842 zł |
Netgear Orbi 860 Series RBK863S - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop - Mesh | 6 908 zł |
Модификації NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack)
Ціни на NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack) | від 3 999 zł | 4 пропозиції | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack) | від 4 736 zł | 6 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 Satellite | від 2 631 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →