MESH система NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Відео 10Фото 4 |
NETGEAR Orbi AXE11000 Router
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
6 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 12 антен(и), незнімні
Це основний роутер, додаткові модулі купуються окремо.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Orbi AXE11000 Router
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NetGEAR Orbi WiFi 6E Mesh RBRE960 - system czteropasmowy z routerem WiFi 6 | 3 695 zł |
Netgear Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 KMNTGRXWX000033 | 3 918 zł |
Netgear Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 119108 | 3 918 zł |
Router NETGEAR RBRE960 Orbi (RBRE960-100EUS) | 3 662 zł |
Router RBRE960 Orbi WiFi 6E AXE11000 | 3 650 zł |
Відеоогляди
Модификації NETGEAR Orbi AXE11000 Router
Ціни на NETGEAR Orbi AXE11000 Router |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AXE11000 (2-pack) | від 6 842 zł | 2 пропозиції | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 (3-pack) | від 9 999 zł | 2 пропозиції | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 Router | від 3 650 zł | 6 пропозицій | ||
NETGEAR Orbi AXE11000 Satellite | від 3 999 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →