System MESH NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Zdjęcia 10 |
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
1 router i 1 moduł dodatkowy. Satelita nie posiada portu WAN.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AX6000 V2 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Orbi RBK862S System Mesh WiFi 6 Tribanda Router z 1 przedłużaczem | 3 999 zł |
NETGEAR RBK862S-100EUS ORBI AX6000 TB 2PK 1Y ARMOR BNDL RBK862S-100EUS | 4 736 zł |
Netgear Orbi WiFi6 RBK862S (6000Mb/s a/b/g/n/ac/ax) 2xAP - darmowy odbiór | 3 999 zł |
Modyfikacje NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack)
Ceny na NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (2-pack) | od 3 999 zł | 4 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 (3-pack) | od 4 736 zł | 6 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX6000 V2 Satellite | od 2 631 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →