System MESH NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack) (RBK852)
Wideo 16Zdjęcia 6 |
NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AX6000 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Orbi RBK852-100EUS NET-WLRD-NGR-087 | 3 249 zł |
NETGEAR Orbi RBK852 AX6000 WiFi 6 Mesh System Tri-band RBK852-100EUS | 1 993 zł |
Netgear Orbi AX6000 RBK852 2szt. Biały | 3 399 zł |
Router NETGEAR Orbi RBK852, AX6000, Wi-Fi | 3 694 zł |
System WiFi AX6000 Orbi RBK852 | 3 407 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack)
Ceny na NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX6000 (2-pack) | od 1 909 zł | 10 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX6000 (3-pack) | od 4 732 zł | 4 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX6000 Satellite | od 2 033 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →