System MESH NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router (SXR80)
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
Router może pracować jako samodzielne urządzenie lub może stanowić podstawę systemu MESH Tri-Band Orbi Pro WiFi 6
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Orbi Pro SXR80 WiFi 6 TriBand Mesh router Wi-Fi AX6000 WiFi 6 rout | 1 041 zł |
NETGEAR Orbi Pro SXR80 AX6000 WiFi 6 | 1 239 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Netgear Orbi Pro SXR80 AX6800 / Ro / - PACZKOMAT, POCZ | 2 539 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router
Ceny na NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (2-pack) | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 (3-pack) | od 5 999 zł | 1 oferta | ||
NETGEAR Tri-Band Orbi Pro AX6000 WiFi 6 Router | od 1 041 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →