MESH система Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack) (AFi-ALN-R)
Відео 13Фото 10 |
Суперпродуктивний трьохдіапазонний бездротовий роутер Wi-Fi 6 забезпечує високу сумарну теоретичну пропускну здатність 7685 Мбіт/с і 16 просторових потоків для створення великої швидкодіючої Wi-Fi-мережі, насиченої мобільними пристроями, що працюють в діапазонах 2,4 і 5 ГГц. Його можна використовувати в якості єдиного автономного маршрутизатора або в комплексі з подібними апаратами або більш дешевими репітерами для створення великої безшовної MESH-мережі.
Налаштування бездротового маршрутизатора Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack) проста і може виконуватися користувачем самостійно через веб-інтерфейс або за допомогою програми AmpliFi. Крім цього є власний сенсорний дисплей на якому відображається поточна швидкість, якість сигналу, кількість підключених пристроїв і інша корисна інформація. Завдяки 12-и внутрішнім антенам, роутер може працювати в діапазоні 2,4 ГГц в режимі MIMO 4x4 (до 1148 Мбіт/с) і в двох діапазонах 5 ГГц в режимі MIMO 8x8 (до 4804 Мбіт/с).
Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для підключення міської квартири, приватного будинку або малого офісу (до 3-х стаціонарних ПК) до глобальної мережі по кабельній лінії Gigabit Ethernet з пропускною здатністю до 1000 Мбіт/с. Обладнаний чотирма портами Gigabit Ethernet LAN, дозволяють організувати невелику кабельну мережу для ПК, SmartTV, NAS-сервера або медіаплеєра.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Купити Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack)
Усі ціни 8 →Ubiquiti Router AmpliFi Alien WiFi6 AFI-ALN-R AFI-ALN-R-EU | 1 190 zł |
Ubiquiti AmpliFi Alien Router / AFI-ALN-R - Wireless router Wi-Fi 6 | 1 886 zł |
Ubiquiti Amplifi AFI-ALN-R-EU NET-WLRD-UQI-031 | 1 939 zł |
AmpliFi Alien router bezprzewodowy Gigabit Ethernet AFI-ALN-R | 1 156 zł |
Router Ubiquiti AmpliFi Alien router (AFi-ALN-R) | 1 764 zł |
Модификації Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack)
Ціни на Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti AmpliFi Alien (1-pack) | від 1 156 zł | 8 пропозицій | ||
Ubiquiti AmpliFi Alien (2-pack) | від 2 181 zł | 8 пропозицій |