Точка доступу Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range (U6-LR)
Відео 14Фото 7 |
Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 26 dBm, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi 6 AP Long Range
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks UniFi 6 Long-Range 3000 Mbit/s Biały Połączenie Ethernet | 1 055 zł |
Ubiquiti UniFi 6 LR | 999 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy UBIQUITI UniFi WiFi6 AP 4x4 MU-MIMO U6-LR KMUBQAP | 944 zł |
Sufitowy Ubiquiti U6-LR NET-WLAP-UQI-103 | 839 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI U6-LR | 819 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →