Точка доступу Ubiquiti AirCube AC
Відео 4Фото 2 |
Ubiquiti AirCube AC
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики AirCube AC
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirCube AC
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti ACB-AC airCube Home WiFi Access | 358 zł |
UBIQUITI Router AirCube AC WiFi ACB-AC KMUBQRXWA00001A | 343 zł |
UBIQUITI ACB-AC-EU NET-WLRD-UQI-023 | 339 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI AirCube AC | 334 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI AirCube AC | 334 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →