Punkt dostępu Ubiquiti AirCube AC
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Ubiquiti AirCube AC
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:22 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AirCube AC
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirCube AC
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UBIQUITI Router AirCube AC WiFi ACB-AC KMUBQRXWA00001A | 343 zł |
UBIQUITI ACB-AC-EU NET-WLRD-UQI-023 | 339 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI AirCube AC | 334 zł |
Ubiquiti Networks airCube 867 Mbit/s Czarny Obsługa PoE ACB-AC | 355 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →