Urządzenie sieciowe Ubiquiti AirFiber 60 HD (AF60-HD)
Zdjęcia 10 |
Ubiquiti AirFiber 60 HD
WAN:Ethernet, SFP (światłowód)
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, 10 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
60 GHz:6000 Mb/s
Anteny i sygnał:niewymienne
Wbudowany GPS.
Mostek do pracy w trybie PtP.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AirFiber 60 HD
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirFiber 60 HD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UBIQUITI Networks AirFiber 60 HD NHU-AF60-HD | 2 033 zł |
Ubiquiti airFiber 60 HD (AF60-HD) | 1 780 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Ubiquiti AF60-HD | Radiolinia | AirFiber, 60GHz, 1x | 1 803 zł |
Ubiquiti Networks AF60-HD mostki i mnożniki Most sieciowy AF60-HD | 2 075 zł |
UBIQUITI AF60-HD COMPACT FORM-FACTOR AIRFIBER 60GHZ 10GBPS POINT-TO-POINT | 2 067 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →