Роутер Ubiquiti UniFi Dream Wall (UDW)
Відео 14Фото 20 |
Ubiquiti UniFi Dream Wall
2023 рікUniFi (хмарне управління)SFP (оптика)Wi-Fi 6Dual-bandбалансування (Dual WAN)MU-MIMO≥ 2 WAN-порти160 МГцBluetoothнакопичувачPoE вихід
WAN:Ethernet, SFP (оптика)
Підключення:LAN 18 портів, 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/c
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 26 dBm, 6 антен(и), незнімні
Сенсорний дисплей 4.7" дюймів. Можливість встановити другий блок живлення з гарячою заміною (не входить до комплекту). Налаштування обмежень швидкості для портів та підключених бездротових пристроїв. 6000 мАгод акумулятор для резервного живлення.
Пристрій являє собою центральну консоль управління з вбудованою точкою доступу, комутатором PoE і мережевим відеореєстратором. Вихід PoE: 4 порти 802.3af 15.4 Вт, 4 порти 802.3at 30 Вт, 4 порти 802.3bt 60 Вт.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi Dream Wall
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi Dream Wall
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wall-mountable UniFi OS Console with a NHU-UDW | 6 252 zł |
UBIQUITI Kontroler UDW UniFi Dream Wall KMUBQAPO000005A | 5 209 zł |
UBIQUITI Kontroler UDW UniFi Dream Wall 126659 | 5 209 zł |
Ubiquiti UniFi Dream Wall UDW | 5 134 zł |
Router Ubiquiti NET GATEWAY DREAM WALL/UNIFI UDW UBIQUITI | 4 846 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →