Точка доступу Ubiquiti UniFi 6+ (U6+)
Фото 10 |
Ubiquiti UniFi 6+
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi 6+
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi 6+
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti Networks Ap Unifi U6 Router Biały 30 Gbps U6+ | 531 zł |
Ubiquiti UniFi U6+ Access Point U6 Plus | 495 zł |
UBIQUITI Punkt dotępowy AP Unifi U6+ (PLUS)2,4/5GHz U6+ KMUBQAPAC00039A | 497 zł |
Sufitowy Ubiquiti U6+ NET-WLAP-UQI-110 | 479 zł |
UBIQUITI Punkt dotępowy AP Unifi U6+ (PLUS)2,4/5GHz U6+ KMUBQAPAC00039A | 497 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →