Точка доступу Ubiquiti UniFi 6 In-Wall (U6-IW)
Відео 6Фото 8 |
Ubiquiti UniFi 6 In-Wall
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 26 dBm, 6 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi 6 In-Wall
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi 6 In-Wall
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DOSTĘP POINT UBIQUITI WIFI6 IN WALL U6-IW | 955 zł |
Ubiquiti UniFi U6 In-Wall | 902 zł |
UBIQUITI Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-I | 944 zł |
Ubiquiti U6-IW Punkt dostępowy UniFi6 In-Wall | 977 zł |
UBIQUITI Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-I | 944 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →