MESH система Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) (UAP-AC-M-5)
Відео 10Фото 7 |
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
1 пристрій5 пристроїв
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:20 dBm, 2 антен(и), знімні
Ця зовнішня точка доступу може бути додана у вже існуючу систему з декількох точок Ubiquiti UniFi AC Mesh, і ще більше розширити покриття єдиної бездротової мережі.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi AC Mesh (5-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti UAP-AC-M-5 AC Mesh (5-Pack) | 1 860 zł |
UBIQUITI Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 KMUBQAPAC00019A | 2 217 zł |
Punkt dostępowy UBIQUITI UAP-AC-M-5 | 1 946 zł |
Sufitowy Ubiquiti UAP-AC-M-5 NET-WLAP-UQI-058 | 2 049 zł |
Punkt dostępowy UBIQUITI UAP-AC-M-5 | 1 946 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Ціни на Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UniFi AC Mesh (1-pack) | від 399 zł | 25 пропозицій | ||
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) | від 1 855 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →