System MESH Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) (UAP-AC-M-5)
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
1 urządzenie5 urządzeń
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
Ten zewnętrzny punkt dostępu można dodać do istniejącego systemu z wielu punktów Ubiquiti UniFi AC Mesh i jeszcze bardziej rozszerzyć zasięg pojedynczej sieci bezprzewodowej.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniFi AC Mesh (5-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti UAP-AC-M-5 AC Mesh (5-Pack) | 1 875 zł |
UBIQUITI Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 KMUBQAPAC00019A | 2 218 zł |
Sufitowy Ubiquiti UAP-AC-M-5 NET-WLAP-UQI-058 | 1 999 zł |
UBIQUITI Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 KMUBQAPAC00019A | 2 218 zł |
UBIQUITI Ubiquiti UAP-AC-M-5 | System Mesh | UniFi, MIMO, Dual Band, AC120 | 2 753 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Ceny na Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UniFi AC Mesh (1-pack) | od 409 zł | 23 oferty | ||
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) | od 1 873 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →