Urządzenie sieciowe Ubiquiti LiteBeam 5ac Gen2 (LBE-5AC-Gen2)
Lekki i stosunkowo kompaktowy kierunkowy punkt dostępu do tworzenia długodystansowych mostów bezprzewodowych (do 15 km). Jest to antena kierunkowa z wbudowanym wzmacniaczem i emiterem. Zaprojektowany do pracy w paśmie 5 GHz. Wydajnie przesyła sygnały o częstotliwościach od 5150 do 5875 MHz, co jest zgodne z autorskim protokołem airMAX ac. Ma stosunkowo niewielkie wymiary (36x28x20 cm) i składaną konstrukcję modułową.
Po złożeniu zajmuje dokładnie tyle samo miejsca, co legendarny NanoStation M5. Montaż odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi i nawet jeśli robisz to po raz pierwszy, proces zajmuje tylko kilka minut. Jest to doskonały wybór sprzętu CPE klienta do podłączenia do stacji bazowej dostawcy, która znajduje się w pewnej odległości od lokalizacji klienta. Jednocześnie para punktów dostępowych Ubiquiti LiteBeam 5ac Gen2 może pełnić funkcje bezprzewodowego mostu punkt-punkt z szybkością transmisji danych do 450 Mb/s. Wodoodporna obudowa urządzenia przeznaczona jest do montażu na zewnątrz, chroni również przed promieniowaniem ultrafioletowym i ma efektowny design. Zasilanie jest dostarczane przez kabel sieciowy za pomocą gigabitowego iniektora PoE (w zestawie). Długość kabla może sięgać 50-80 metrów, pod warunkiem zastosowania wysokiej jakości skrętki miedzianej.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Kup Ubiquiti LiteBeam 5ac Gen2
Wszystkie ceny 24 →Ubiquiti Networks LiteBeam M5 AC Gen2 LBE-5AC-GEN2 | 318 zł |
Ubiquiti LiteBeam ac LBE-5AC-Gen2 | 312 zł |
Zewnętrzny Ubiquiti LiteBeam LBE-5AC-Gen2 NET-WLAP-UQI-083 | 279 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI LBE-5AC-GEN2-EU | 279 zł |
Ubiquiti LiteBeam AC GEN2 23dBi 5GHz 802.11ac Gigabit PoE, CPE | 338 zł |