Urządzenie sieciowe Ubiquiti UISP Wave Access Point (Wave-AP)
Zdjęcia 11 |
Ubiquiti UISP Wave Access Point
WAN:Ethernet, SFP (światłowód)
Podłączenie:LAN 1 port, 2.5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 6 (AX), WiGig (AD)
60 GHz:5400 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Może łączyć się z UISP Wave Nano do 5 km i UISP Wave Long-Range do 8 km. Ochrona IPX6.
Urządzenie jest punktem dostępowym PtMP. Zasilany tylko przez PoE.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UISP Wave Access Point
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UISP Wave Access Point
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks UISP Wave Access Point W128113439 | 2 530 zł |
Ubiquiti Networks UISP Wave Access Point 5400 Mbit/s Biały WAVE-AP | 2 548 zł |
Ubiquiti UISP Wave AP (Wave-AP) | 2 388 zł |
Ubiquiti Wave-AP-EU | Punkt dostępowy | UISP Wave Access Point, 60 GHz, 5. | 2 714 zł |
Ubiquiti Wave-ap Wireless Access Point Antenna Przezroczysty | 2 716 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →