Punkt dostępu Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range (U6-LR)
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:2400 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 26 dBm, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniFi 6 AP Long Range
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UniFi 6 AP Long Range
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Unifi U6-LR - Wifi-6 | 1 055 zł |
Ubiquiti UniFi 6 LR | 999 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy UBIQUITI UniFi WiFi6 AP 4x4 MU-MIMO U6-LR KMUBQAP | 935 zł |
Sufitowy Ubiquiti U6-LR NET-WLAP-UQI-103 | 849 zł |
Punkt dostępu UBIQUITI U6-LR | 829 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →