Wi-Fi адаптер Ubiquiti AirFiber 24 (AF-24)
Фото 5 |
Ubiquiti AirFiber 24
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Антени і сигнал:20 dBm, 1 антен(и), незнімні
Кут променя 3.5°. Максимальна швидкість передачі даних до 1500 Мбіт/с.використовується для побудови мостів типу точка-точка (PTP).
Працює на частоті 24.05 – 24.25 ГГц. Потужність передавача визначається регіоном Постачання, для європейського регіону 20 dBm, для американського 33 dBm, для інших регіонів ~40 dBm.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики AirFiber 24
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirFiber 24
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti airFiber AF24 (AF-24) | 6 827 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 415 zł |
Ubiquiti, AF-24, Radiolinia, airFiber, 24GHz, MIMO, 1x RJ45 1000Mb/s, 38dB | 8 062 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 417 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 420 zł |
Ubiquiti AirFiber AF-24 AF24 - AF24 | 6 926 zł |
Ubiquiti AirFiber AF-24 AF24 - AF24 | 6 864 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →