Urządzenie sieciowe Ubiquiti AirFiber 24 (AF-24)
Zdjęcia 5 |
Ubiquiti AirFiber 24
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Anteny i sygnał:20 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Kąt świecenia 3,5 °. Maksymalna szybkość przesyłania danych wynosi do 1500 Mb/s. Służy do budowy mostów punkt-punkt (PTP).
Działa na częstotliwości 24,05 - 24,25 GHz. Moc nadajnika zależy od regionu dostawy, dla regionu europejskiego 20 dBm, dla regionu amerykańskiego 33 dBm, dla innych regionów ~ 40 dBm.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AirFiber 24
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirFiber 24
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti airFiber AF24 (AF-24) | 6 827 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 415 zł |
Ubiquiti, AF-24, Radiolinia, airFiber, 24GHz, MIMO, 1x RJ45 1000Mb/s, 38dB | 8 062 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 417 zł |
Ubiquiti Networks AF-24 antena AF-24 | 7 420 zł |
Ubiquiti AirFiber AF-24 AF24 - AF24 | 6 926 zł |
Ubiquiti AirFiber AF-24 AF24 - AF24 | 6 864 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →