Urządzenie sieciowe Ubiquiti AirFiber 60 LR (AF60-LR)
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Ubiquiti AirFiber 60 LR
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), WiGig (AD)
60 GHz:1900 Mb/s
Anteny i sygnał:niewymienne
Podsieć 2,4 GHz służy wyłącznie do konfigurowania i obsługi punktu dostępowego. 5 GHz jest używany jako kanał zapasowy dla 60 GHz i nie działa jednocześnie.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AirFiber 60 LR
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti AirFiber 60 LR
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti airFiber 60 LR | 1 540 zł |
UBIQUITI Radiolinia AirFiber Antena 60GHz LR AF60-LR NUUBQANTZ00018A | 2 026 zł |
Ubiquiti AF60-LR NET-WLAP-UQI-106 | 2 349 zł |
UBIQUITI Radiolinia AirFiber Antena 60GHz LR AF60-LR 63017 | 2 023 zł |
Ubiquiti airFiber Long Range 12km+ PTP 60GHz radio system AF60-LR | 1 576 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →