Monitor Neovo LH-22 22 "
Zdjęcia 6 |
Neovo LH-22 22 "
22 "24 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LH-22 22 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo LH-22 monitor LED 546 cm 215" czarny Full-HD Pivot panel TN 3ms H | 1 166 zł |
21" Neovo LH-Series LH-22 - 3 ms - Monitor | 1 025 zł |
Monitor AG NEOVO LH- LH-22, 21,5', TN, 3 ms, 16:9, 1920x1080 | 973 zł |
Modyfikacje Neovo LH-22
Ceny na Neovo LH-22 |
---|---|---|---|---|
Neovo LH-22 22 " | od 973 zł | 4 oferty | ||
Neovo LH-24 24 " | od 1 077 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →