Zestaw narzędziowy NEO 10-072
Zdjęcia 13 |
NEO 10-072 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-072
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Neo Klucze nasadowe 1/4", 3/8", 1/2", zestaw CrV 156 sz | 515 zł |
Klucze nasadowe Neo Tools, zestaw, 156 elementów | 899 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/4', 3/8', 1/2', zestaw 156 szt., CrV 10-072 | 470 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →