Kosiarka NAC LE15-37-PB-S
NAC LE15-37-PB-S
1500 W1800 W
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1500 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:37 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:35 l
Waga:9 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LE15-37-PB-S
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LE15-37-PB-S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nac Kosiarka elektryczna 1500w 37cm le15-37-pb-s | 429 zł |
Kosiarka elektryczna NAC LE15-37-PB-S | 860 zł |
Kosiarka elektryczna NAC LE15-37-PB-S | 406 zł |
Kosiarka elektryczna NAC 1500 W 28l LE15-37-PB-S szerokość koszenia 37cm | 599 zł |
Nac Le15-37-Pb-S 1500W | 398 zł |
NAC Kosiarka elektryczna LE15-37-PB-S 1500W Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 8 | 489 zł |
Modyfikacje NAC LE15-37-PB-S
Ceny na NAC LE15-37-PB-S |
---|---|---|---|---|
NAC LE15-37-PB-S | od 398 zł | 10 oferty | ||
NAC LE18-40-PB-S | od 525 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →