Kosiarka NAC LE18-40-PB-S
NAC LE18-40-PB-S
1500 W1800 W
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1800 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:40 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:40 l
Waga:10 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LE18-40-PB-S
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LE18-40-PB-S
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAC NEW AMERICAN CONCEPT LE18-40-PB-S NAC kosiarka elektryczna 1800 W kosz | 566 zł |
Kosiarka Elektryczna Nac 40cm 1800W Duży kosz Lekka 2w1 Centralna regulacj | 543 zł |
Kosiarka elektryczna LE18-40-PB-S NAC | 599 zł |
Nac Nac Kosiarka elektryczna 1800w 40cm le18-40-pb-s | 552 zł |
Kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S | 525 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje NAC LE18-40-PB-S
Ceny na NAC LE18-40-PB-S |
---|---|---|---|---|
NAC LE15-37-PB-S | od 404 zł | 10 oferty | ||
NAC LE18-40-PB-S | od 525 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →