Ceny na kosiarkę NAC LE15-37-PB-S
od 377 do 599 zł Rodzaj: kosiarka; Rodzaj silnika: elektryczny (sieć); Szerokość koszenia (cm): 37; Regulacja wysokości: 5; Wyrzut skoszonej trawy: wyrzut tylny; do kosza; Rodzaj kosza: miękki; Pojemność kosza (l): 35; Cechy: Moc silnika (W): 1500; Poziom hałasu (dB): 96; Waga (kg): 9; |
1500 W1800 W |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nac Kosiarka elektryczna 1500w 37cm le15-37-pb-s | 429 zł |
Kosiarka elektryczna NAC LE15-37-PB-S | 419 zł |
Kosiarka elektryczna NAC 1500 W 28l LE15-37-PB-S szerokość koszenia 37cm | 599 zł |
Nac Le15-37-Pb-S 1500W | 377 zł |
NAC Kosiarka elektryczna LE15-37-PB-S 1500W Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 8 | 489 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!