Kosiarka NAC LP46-500E-H
NAC LP46-500E-H
Silnik:benzynowy
Moc:3500 W, 4.75 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:60 l
Waga:29 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LP46-500E-H
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC LP46-500E-H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kosiarka spalinowa NAC LP46-500E-H Briggs & Stratton | 1 640 zł |
KOSIARKA SPALINOWA NAC LP46-500E-H BRIGGS MIELENIE | 1 535 zł |
Nac Kosiarka spalinowa bez napędu 46cm briggs & stratton 140cc lp46-500e-h | 1 690 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP46-500E-H Briggs & Stratton | 1 640 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →