Płyta główna MSI PRO H610M-G-DDR5
Wideo 8Zdjęcia 6 |
MSI PRO H610M-G-DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel H610
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:5600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO H610M-G-DDR5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PRO H610M-G 7D46-075 | 498 zł |
MSI Płyta główna PRO H610M-G s1700 DDR4 DP/HDMI M.2 mATX 100350Płyta główna PRO H610M-G DDR4
- Obsługuje procesory Intel Core 12. generacji, Pentium Gold i Celeron dla gniazda LGA 1700... więcej- Obsługuje pamięć DDR4, do 3200 (MAKS.) MHz
- Core Boost: układ premium, który obsługuje więcej rdzeni i zapewnia lepszą wydajność
- Zwiększenie pamięci: zaawansowana technologia dostarczania czystych sygnałów danych w celu uzyskania najlepszej wydajności, stabilności i kompatybilności
- Błyskawiczne działanie: PCIe 4.0
- Audio Boost: nagradzaj swoje uszy studyjną ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 372 zł |
Płyta główna MSI PRO H610M-G | 406 zł |
MSI Płyta główna MSI PRO H610M-GEAN: 4719072942663Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 439 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI PRO PRO H610M-G - Socket 1700 - motherboard - PA | 402 zł |
pokaż 3 oferty
Seria MSI PRO (do domu/biura)Porównaj w tabeli →
od 439 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 249 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 527 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 589 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 289 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 215 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 674 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 549 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 712 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 321 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 760 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 306 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 405 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 370 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 388 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
Best H610 Motherboard | MSI H610m-G DDR4 LGA 1700 | Overview | HINDI
19 września 20231 643 przegląd
Quick Bios Overview: MSI PRO H610M-G DDR4 LGA 1700 motherboard UEFI Features
4 czerwca 202218 213 przegląd
MSI H610M-G مراجعة ارخص لوحة ام لمعالجات انتل الجيل ال 12
11 października 202213 280 przegląd
intel Core i7 12700 12th Gen Work Pc Build with Msi PRO H610M G DDR4 | Tech Land
20 lipca 20225 427 przegląd
Unboxing MSI Pro H610m-G D4 motherboard LGA 1700
27 maja 202217 053 przegląd
INTEL CORE I5 12400F - H610M G MSI PRO - GTX 1650 4GB ZOTAC AMP - CUBE GAMING WRITE | PC BUILD
18 czerwca 202210 064 przegląd
MSI Pro H610m-G Bios Update/RAM XMP (how to step by step procedure) Reasons to update! 13th gen
5 czerwca 202213 402 przegląd
Installing Pentium G7400 CPU into MSI Pro H610m LGA 1700 motherboard, RAM, M.2 SSD (Partial Install)
2 czerwca 20228 062 przegląd
Modyfikacje MSI PRO H610M-G-DDR5
Ceny na MSI PRO H610M-G-DDR5 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO H610M-G DDR4 | od 306 zł | 20 oferty | ||
MSI PRO H610M-G WIFI DDR4 | od 448 zł | 2 oferty | ||
MSI PRO H610M-G-DDR5 | od 372 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 369 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 442 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia