Wędzisko Mitchell Suprema 2.0 T-420-55 (1392791)
Mitchell Suprema 2.0 T-420-55 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitchell Suprema 2.0 T-420-55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitchell Suprema 20 PEP pływająca teleskopowa wędka do połowów morskich le | 351 zł |
Mitchell Wędka Mitchell Suprema 2.0 PEP 420cm - 15-55g 420cm-15-55g | 333 zł |
Mitchell Suprema 2.0 Tele Pep Cork Bolognese Rod Wielokolorowy 4.20 m / 15 | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →