Wędzisko Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35 (WAA444-240)
Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka Mikado Kamisori Zander Wędzisko Mikado | 430 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.40 m / 1-28 g WAA443-240 | 408 zł |
Wędka spinningowa Mikado Kamisori Zander 2 sec 240 cm / 1-35 g / 2 sec | 409 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.60 m / 1-28 g WAA443-260 | 427 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.40 m / 1-35 g WAA444-240 | 420 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →