Вудилище Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35 (WAA444-240)
Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mikado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mikado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mikado Kamisori Zander 2sec 240-35
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wędka Mikado Kamisori Zander Wędzisko Mikado | 430 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.40 m / 1-28 g WAA443-240 | 408 zł |
Wędka spinningowa Mikado Kamisori Zander 2 sec 240 cm / 1-35 g / 2 sec | 409 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.60 m / 1-28 g WAA443-260 | 427 zł |
Mikado Kamisori Zander Spinning Rod Czarny 2.40 m / 1-35 g WAA444-240 | 420 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →