Wędzisko Mitchell Suprema 2.0 T-350-15 (1406866)
Mitchell Suprema 2.0 T-350-15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitchell Suprema 2.0 T-350-15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitchell Suprema 20 PEP wędka 1406866 | 294 zł |
Mitchell Suprema 2.0 Tele Pep Cork Bolognese Rod Wielokolorowy 3.50 m / 3- | 268 zł |
Wędka Mitchell Suprema 2.0 PEP 350cm - 3-15g-350cm-3-15g | 267 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →