Wędzisko Mitchell Suprema 2.0 T-450-55 (1392792)
Mitchell Suprema 2.0 T-450-55 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitchell Suprema 2.0 T-450-55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mitchell Suprema 20 PEP wędka 1392792 | 385 zł |
Mitchell Wędka Mitchell Suprema 2.0 PEP 450cm - 15-55g 450cm-15-55g | 367 zł |
Mitchell Suprema 2.0 Tele Pep Cork Bolognese Rod Wielokolorowy 4.50 m / 15 | 362 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →