SSD Micron 9400 PRO MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYYR 30.72 TB
Micron MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 9400 PRO MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 9400 PRO MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 9400 PRO MTFDKCC7T6TGH-1BC1ZABYYR 7.68 TB | od 7 043 zł | 3 oferty | ||
Micron 9400 PRO MTFDKCC15T3TGH-1BC1ZABYYR 15.36 TB | od 13 168 zł | 1 oferta | ||
Micron 9400 PRO MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYYR 30.72 TB | od 25 719 zł | 1 oferta |
Polecamy