SSD Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR 1 TB
Micron MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR 512 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 2400 SSD 1TB M2 2230 PCIe Gen4 NVMe wewnętrzne moduły półprzewodnik | 525 zł |
Micron Dysk SSD 2400 1TB NVMe M.2 22x30mm DGMKRWOT0100010 | 414 zł |
Micron 2400 Pci-e NVMe 1TB (2230) HD-SSDM2-MTE-001 | 421 zł |
Dysk SSD Micron 2400 1TB M.2 2230 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MTFDKBK1T0QFM-1BD1AA | 391 zł |
Micron Dysk SSD 2400 1TB NVMe M.2 22x30mm 108539 | 414 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR
Ceny na Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB 512 GB | od 241 zł | 5 oferty | ||
Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR 1 TB | od 391 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →