SSD Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB 512 GB
Micron MTFDKBK512QFM-1BD1AAB 512 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron Dysk SSD 2400 512 GB - M2 2280 wewnętrzny - PCI Express NVMe PCI Ex | 364 zł |
Micron 2400 Pci-e NVMe 512GB (2230) HD-SSDM2-MTE-002 | 249 zł |
Dysk SSD Micron 2400 512GB M.2 2230 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MTFDKBK512QFM-1BD1 | 241 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! micron Dysk SSD 2400 512GB NVMe M.2 22x30mm - PACZKOMA | 244 zł |
Micron 512GB M.2 2230 PCIe Gen4 NVMe 2400 - darmowy odbiór w 22 miastach i | 249 zł |
Modyfikacje Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB
Ceny na Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB |
---|---|---|---|---|
Micron 2400 M.2 MTFDKBK512QFM-1BD1AAB 512 GB | od 241 zł | 5 oferty | ||
Micron 2400 M.2 MTFDKBK1T0QFM-1BD1AABYYR 1 TB | od 391 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →