SSD Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881 512 GB
Dell AB292881 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881 512 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Dysk półprzewodnikowy M2 PCIe NVME Gen 3x4 Class 35 2230-512 GB AB292 | 431 zł |
Dell - solid state drive - 512 GB - PCI Express (NVMe) | 340 zł |
Dysk SSD Dell Class 35 512GB M.2 2230 PCI-E x4 Gen3 NVMe (AB292881) | 341 zł |
DELL AB292881 dysk SSD M.2 512 GB PCI Express NVMe AB292881 | 274 zł |
Dysk SSD Dell M.2 PCIe NVME Gen 3x4 Class 35 2230 — 512 GB | 412 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881
Ceny na Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881 |
---|---|---|---|---|
Dell M.2 PCI Express 2230 AB292880 256 GB | od 183 zł | 4 oferty | ||
Dell M.2 PCI Express 2230 AB292881 512 GB | od 274 zł | 12 oferty | ||
Dell M.2 PCI Express 2230 AB673817 1 TB | od 462 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →